захистимо україну сьогодні. відбудуємо україну завтра!

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Захистимо Україну сьогодні. Відбудуємо Україну завтра!

Звернення ректорату та профкому Центральноукраїнського національного технічного університету до Дня Незалежності України 24 серпня 2022 року.

Шановні викладачі, співробітники, студенти Центральноукраїнського національного технічного університету!

Сьогодні Україна відзначає День прапора, а завтра усі ми відзначатимемо 31-й День Незалежності. Знаковий день. День Незалежності під час повномасштабної війни за незалежність. Зараз наш першочерговий обов’язок – допомоги Україні захистити свою незалежність.

Як ви знаєте, десятки студентів та викладачів Центральноукраїнського національного технічного університету та сотні випускників нашого навчального закладу стали на захист Батьківщини зі зброєю в руках. На жаль, серед них є загиблі воїни-герої, ми мусимо завжди пам’ятати про їхній подвиг.

Багато викладачів, співробітників або колишніх співробітників університету активно займаються волонтерською діяльністю, підтримуючи військовослужбовців Збройних Сил України. Ваша допомога волонтерам, волонтерським фондам, благодійним фондам – це підтримка армії, підтримка боротьби за незалежність.

Підтримуючи Збройні Сили України сьогодні, також не полишаємо думати про завтрашній день. Освітня галузь загалом й вища школа зокрема працюють над вихованням прийдешніх поколінь, які формуватимуть Україну майбутнього. Ми віримо, що це буде вільна, демократична європейська країна з потужною економікою, армією, наукою, освітою, медициною, культурою тощо. Наше спільне завдання – закласти цьому підґрунтя. Все просто: кожен на своєму місці повинен, щонайменше, якісно виконувати свою роботу. Студенти мають сумлінно вчитися, здобувати фах, отримувати нові знання та навички. Викладачі мають допомогти студентам відкривати для себе світ нових знань та сприяти всебічному розвитку особистості молоді.

Шановні студенти, викладачі та співробітники Центральноукраїнського національного технічного університету, бажаємо вам успіхів у навчанні, роботі та науковій діяльності! В ці важкі та тривожні часи бажаємо безпеки вам та вашим рідним. Бажаємо не переставати мріяти, ставити перед собою амбітні завдання, сил та наснаги втілювати свої задуми у життя!

Віримо Збройним Силам України, віримо у перемогу!

Слава Україні!

З повагою, ректорат та профком ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.