«вітаємо нашу університетську родину зі святом!»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


«Вітаємо нашу університетську родину зі святом!»

Ректорат та профспілковий комітет Центральноукраїнського національного технічного університету вітають студентів, викладачів та співробітників нашого навчального закладу напередодні Дня знань.

Шановні студенти, колеги! Від щирого серця вітаємо вас з Днем знань!

У сучасному світі знання – це основа прогресу та процвітання суспільства, запорука ефективної діяльності у будь-якій сфері та обов’язкова умова успішної кар’єри.

Ми дякуємо першокурсникам, що з-поміж розмаїття вищих навчальних закладів ви обрали для навчання саме наш університет. Сподіваємось, впродовж навчання ви берегтимете його традиції та примножуватимете його славні здобутки задля процвітання української держави. Хай студентські роки запам’ятаються вам на все життя! Бажаємо отримати від них якомога більше позитивних вражень.

Цього року не буде традиційної урочистої посвяти у студенти – найрадіснішого моменту для усіх першокурсників. Безпека студентів – основний пріоритет навчання у непростий воєнний період. Саме тому в ЦНТУ створено належні безпекові умови для студентів університету та відпрацьовано алгоритми дій на випадок надзвичайних ситуацій, організовано поетапний початок навчання в офлайн-режимі для студентів різних курсів згідно з навчальним розкладом, удосконалено основні електронні ресурсі для реалізації дистанційного навчання, проводиться робота з активізації академічної мобільності в рамках міжнародного співробітництва.

В цей непростий час ми всі згуртувалися та своєю спільною працею наближуємо нашу перемогу над російськими загарбниками. Не можна не згадати десятки працівників ЦНТУ та сотні наших студентів, які сьогодні зі зброєю у руках захищають незалежність України. Хочемо подякувати всім співробітникам і студентам за мужність та терпіння, за їхню волонтерську роботу та допомогу вимушеним переселенцям. Всі працівники університету розуміють важливість дисциплінованого підходу до своєї діяльності, комунікації зі службами університету та сумлінному виконанні своїх професійних обов’язків.

Сердечно вітаємо нашу університетську родину зі святом та зичимо вам міцного здоров’я, плідної праці та упевненості у майбутніх творчих злетах! Бажаємо наснаги, терпіння, здоров’я та мирного неба.

Все буде Україна!

Ректорат та профспілковий комітет ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.