навчальний рік 2022-2023 почався ще раз. для першого курсу

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Навчальний рік 2022-2023 почався ще раз. Для першого курсу

Цього року перше вересня для першокурсників Центральноукраїнського національного технічного університету з відомих усім причин «затрималось» на 11 днів. Сьогодні зранку студенти-новачки ЦНТУ отримали привітання з початком начального року, пройшли інструктаж із техніки безпеки, познайомилися з очільниками факультетів та кафедр й приступили до навчання. Заняття в університеті тривають в офлайн-режимі.

Як повідомлялось раніше, в Центральноукраїнському національного технічному університеті навчальний рік 2022-2023 матиме три дати початку навчального процесу. Для студентів ІІІ-IV курсів бакалаврату та ІІ курсу магістратури навчання вже розпочалось в середині серпня. Перший курс бакалаврату (як на базі повної загальної середньої освіти, так й на базі рівня «молодший спеціаліст») свій похід за знаннями розпочав сьогодні, 12 вересня. Нарешті, перший курс магістратури виходить на заняття в жовтні.

Зранку понеділка студенти-першокурсники ЦНТУ прийшли на загальні збори свого факультету, які проходили в аудиторіях №№4-7 (як бачите на фотографіях, аудиторії заповнені вщент). Привітали першокурсників з початком навчання проректор ЦНТУ з науково-педагогічної роботи, професор Андрій Кириченко; проректор ЦНТУ з наукової роботи, професор Олександр Левченко; декани факультетів: доцент Віталій Мажара (механіко-технологічний факультет), професор Наталія Шалімова (економічний факультет), доцент Володимир Яцун (факультет будівництва та транспорту), професор Василь Сало (агротехнічний факультет), а також завідувачі більшості кафедр нашого університету.

Крім цього, університетський психолог Світлана Бойко розповіла першокурсникам про існування в нашому навчальному закладі на базі Центру виховної роботи психологічної служби, куди студенти можуть звертатися при виникненні такої потреби.

Наставники академічних груп провели для своїх студентів-першокурсників інструктаж із техніки безпеки, пояснюючи, передусім, порядок дій на випадок сигналу про повітряну тривогу під час занять. Також наставники груп провели екскурсії університетом для новачків навчального закладу.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.