що студентам потрібно знати про службу психолога цнту?

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Що студентам потрібно знати про службу психолога ЦНТУ?

По-перше – вона існує та дійсно надає психологічну допомогу студентам та викладачам нашого університету. По-друге, індивідуальні консультації психологічної служби Центральноукраїнського національного технічного університету для студентів та викладачів – безкоштовні. По-третє: контакти служби психолога ЦНТУ можна знайти на сайті нашого навчального закладу та у даній публікації.

Психологічну службу Центральноукраїнського національного технічного університету було створено для того, щоб допомогти студентам адаптуватися до нових умов навчання та життя; щоб уникати можливих конфліктних ситуацій або допомогти вийти з конфліктних ситуацій в колективі чи особистому житті, говорить психолог ЦНТУ Світлана Володимирівна Бойко.

Особливо це стосується студентів першого курсу, оскільки першокурсники зараз переживають перехідну фазу свого спілкування. Вони частіше переключаються на доросле спілкування з однолітками, а також налагоджують ділові комунікації зі старшою віковою групою: із викладачами та адміністрацією університету.

Зараз перед студентами стоїть багато викликів. Це питання самоорганізації, особливо під час дистанційного навчання (ви вже зрозуміли важливість навичок самоорганізації під час карантину коронавірусу). Це питання кооперації з іншими студентами та наставниками груп, оскільки війна закликає нас саме до згуртованості та ефективної взаємодії.

Пандемія, карантин, війна: на наш час випало багато випробувань, які ми долаємо по-різному, адже всі ми – різні. Саме для цього працює служба психолога – допомогти вам подолати випробування, зробити ваше студентське життя більш комфортним, а навчання – більш ефективним.

Службу психолога в університеті якраз й створювали для того, щоб проблеми не приховувати у собі, а вирішувати.

Не лише першокурсники, а й студенти інших курсів мають знати: в разі потреби ви завжди можете звернутись по допомогу чи пораду до психолога ЦНТУ. Типові питання, з якими звертались студенти до психолога у попередньому навчальному році: взаємовідношення у колективі (булінг, навчання студентів із особливими потребами тощо), складнощі самоорганізації, подолання тривожності та страхів.

Інформація про Службу психолога Центральноукраїнського національного технічного університету розміщена на сайті навчального закладу у розділі «Студенту».

Службовий телефон: (0522) 39-05-71;

адреса електронної пошти: svboyko18@gmail.com (через пошту можна або відправити листа зі своїм питанням, або домовитися про зустріч).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.