день єдності студентів: спортивні конкурси, розмова «без краваток»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


День єдності студентів: спортивні конкурси, розмова «без краваток»

27 жовтня Студрада Центральноукраїнського національного технічного університету разом із викладачами фізичного виховання кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ провела у нашому навчальному закладі спортивно-розважально-інформаційний захід для студентів, який організатори назвали «День єдності студентів».

Під час занять із фізичного виховання для студентів організували командні спортивні конкурси. Жеребкування спеціально провели таким чином, щоб у складі окремих команд «перемішати» студентів різних академічних груп, кафедр та факультетів (завдяки чому здобувачі освіти могли б краще познайомитися один з одним).

Після спортивних конкурсів Студрада запросила студентів до актової зали на неформальне спілкування. Студенти мали можливість особисто познайомитися із очільниками студентського самоврядування свого факультету та із новим складом Студентської ради ЦНТУ (75% голів студентського самоврядування факультетів та керівництво студради університету – нові обличчя, обрані лише наприкінці вересня). Студактив представив плани своєї діяльності та запропонував здобувачам освіти звертатися до Студради зі своїми пропозиціями та побажаннями щодо роботи самоврядування університету.

Фотографії заходів до «Дня єдності студентів» в ЦНТУ можна переглянути в альбомі на сторінці університету на «Фейсбуці».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.