перший рейтинг акредитацій освітніх програм: цнту кращий на кіровоградщині

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Перший рейтинг акредитацій освітніх програм: ЦНТУ кращий на Кіровоградщині

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта», – організація, яка обраховує найвідоміший національний рейтинг закладів вищої освіти «ТОП-200 Україна», – презентувала новий рейтинг: рейтинг акредитацій освітніх програм, здійснених Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) в закладах вищої освіти України. Загалом у новому рейтингу 206 ЗВО, Центральноукраїнський національний технічний університет посідає у рейтингу акредитацій освітніх програм найвищу для університетів Кіровоградщини 64-ту сходинку.

Як зазначається на сайті Центру міжнародних проектів «Євроосвіта», акредитаційні експертизи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти найбільш комплексно і релевантно характеризують ефективність роботи закладів вищої освіти.

Запроваджений Центром рейтинг акредитацій освітніх програм обраховується за такими показниками (кожен з яких має відповідний ваговий коефіцієнт):

– загальна кількість акредитованих освітніх програм – сумарна кількість акредитованих освітніх програм НАЗЯВО всіх рівнів вищої освіти (бакалавр, магістр, доктор філософії);

– кількість акредитованих освітніх програм, визначені як «зразкові»;

– кількість акредитованих терміном на 1 рік освітніх програм, які визначені як «умовні»;

– кількість освітніх програм, що пройшли акредитаційну експертизу, але не отримали сертифікат про акредитацію і отримали статус «не акредитація»;

До першого рейтингу акредитацій освітніх програм увійшли заклади вищої освіти України, які протягом з вересня 2019 року по грудень 2022 року пройшли в НАЗЯВО акредитацію не менше трьох освітніх програм.

З понад 200 ЗВО України Центральноукраїнський національний технічний університет посів у рейтингу 64 місце, це найкращий результат по закладах освіти Кіровоградщини.

За інформацією сайту euroosvita.net


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Адреса: пр. Університетський,8
Проїзд маршрутними таксі № 150, 113, 116-А, 284-A, 274
до зупинки "Університет".
Наше розташування
Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66

© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.