випускний – лише миттєвість між навчанням та роботою

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Випускний – лише миттєвість між навчанням та роботою

На факультеті обліку та фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету вручили дипломи магістрів випускникам спеціальності «Фінанси і кредит» 2017 року, які навчалися за магістерською програмою, розрахованою на один рік та шість місяців.

Випускників привітали декан факультету обліку та фінансів доктор економічних наук, професор Григорій Давидов, керівники та викладачі кафедр ФОФ.

«Ми дуже раді, що ви поступили до нашого університету, здобули гарні знання і зараз отримуєте дипломи європейського зразка, які є підсумком п’яти років та шести місяців вашого навчання в університеті, – звернувся до колишніх студентів професор Григорій Давидов. – Сподіваюсь, ви завжди будете пам’ятати про університет, ваших викладачів, і якщо коли-небудь вам знадобиться наша допомога, приходьте, ви знаєте, де нас знайти. Ми завжди будемо раді вас бачити та допоможемо при необхідності».

Окрім магістерських дипломів, випускники також отримали індивідуальні грамоти за різні досягнення, проявлені протягом навчання на факультеті.

Переважна більшість випускників магістратури спеціальності «Фінанси і кредит» не переймається питанням про працевлаштування по закінченню університету. Дівчата розповідають, що майже всі вони вже мають роботу, багато хто почав працювати ще до вступу до магістратури. Працювали як раз в галузі фінансів, банківської справи і згодом переконалися, що для підвищення власного професійного рівня і власної кваліфікації необхідно отримати профільну вищу освіту. Тому й поступили на факультет обліку і фінансів нашого університету. До речі, для декого із цих випускників це вже друга вища освіта: вони поступали до магістратури ФОФ, маючи дипломі з інших спеціальностей.

Для довідки: зазвичай випускники магістратури спеціальності «Фінанси і кредит» можуть працювати посадах фінансових менеджерів або фінансових аналітиків в банківських установах, страхових компаніях, податкових службах, аудиторських компаніях, керівниками підприємств різних організаційно-правових форм, консультантами з фінансово-економічних питань, економістами з фінансової роботи, кваліфікованими аналітиками з оцінки вартості бізнесу.

Як зазначили випускники, програма магістратури дозволяла поєднувати навчання із роботою, закріплюючи теоретичні знання на практиці. Дівчата зізнаються: хоча й важко було іноді одночасно працювати та навчатися, але таке поєднання виявилось дуже корисним: можна ефективніше напрацювати матеріали для курсових робіт і дипломного проекту, коли сам безпосередньо задіяний у відповідній фінансовій роботі підприємства чи організації. В теоретичній підготовці також нічного не втратили завдяки курсам на сторінці дистанційної освіти сайту ЦНТУ. В цілому, випускники задоволені навчанням у магістратурі, а дехто, навіть, не виключає того, що згодом намагатиметься здобувати ще одну вищу освіту.

 


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.