національна поліція запрошує на службу студентів та випускників університету

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Національна поліція запрошує на службу студентів та випускників університету

Вчора, 29 березня представники Головного управління національної поліції у Кіровоградській області та Кіровоградського обласного центру зайнятості розповіли студентам Центральноукраїнського національного технічного університету про умови відбору до поліції та запросили студентів і випускників ЦНТУ йти служити до Національної поліції України.

Як повідомила начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП Кіровоградської області Олена Серебреннікова, Головне управління Національної поліції в області може запропонувати «новачкам» спробувати свої сили у конкурсах на посади слідчого, оперуповноваженого, дільничного офіцера, а також на посади поліцейських в ізолятори тимчасового тримання або до секторів реагування патрульної поліції. В різний період часу наявність та кількість вакансій може змінюватися, тому необхідно перевіряти актуальну інформацію на сайті ГУНП Кіровоградської області.

Важливий нюанс: зараз, щоб стати поліцейським, не обов’язково попередньо проходити службу в лавах Збройних сил. Спеціальна вища юридична освіта потрібна лише для посади слідчого, для решти посад на початку вистачить неюридичної освіти та знання базових законів (плюс відповідна фізична та психологічна форма).

Основні вимоги до кандидатів – вік від 18 років; повна середня освіта; виконання умов, передбачених Законами України «Про очищення влади» та «Про Національну поліцію».

Вітається наявність таких якостей, як аналітичні здібності, здатність систематизувати та узагальнювати інформацію; неупередженість та порядність; організованість, відповідальність, наполегливість, рішучість, стриманість, здатність швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу тощо.

Від претендентів також вимагається знання Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про запобігання корупції» та кримінально-процесуального законодавства. Знання перевірятимуться під час одного з тестувань при проходженні конкурсу.

Претенденти на службу в лавах Національної поліції проходять шість етапів відбору: комп’ютерне тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, спеціальна перевірка, співбесіда із конкурсної комісією.

Зокрема, передбачено тестування загальних навичок конкурсанта – це електронний тест, направлений на оцінку у кандидатів рівня логічних, вербальних та аналітичних здібностей; професійне тестування – це перевірка на знання законодавства.

Екзамени на фізичну підготовку складаються з бігу і комплексних силових вправ (для чоловіків) та бігу і «віджимання» (для жінок).

Психологічне тестування особистісних характеристик проводиться з метою виявлення рис, типу характеру, стилю поведінки кандидата, визначення придатності до служби в умовах підвищеного психологічного навантаження.

Нарешті, під час фінальної співбесіди поліцейська комісія спілкується з кандидатом, вивчає надані матеріали та результати попередніх етапів конкурсу і рекомендує або не рекомендує кандидата на посади.

Студенти, які зацікавилися відповідними пропозиціями служити в поліції можуть звернутися за додатковими роз’ясненнями до управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області за адресою електронної пошти nabir.police_kg@ukr.net, або за телефонами (050) 383 99 96; (050) 548 52 61; (067) 623 10 90; (067) 599 61 40.

За інформацією ГУНП в КО


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.