«кернел» пропонує оплачуване стажування студентам інженерних спеціальностей

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


«Кернел» пропонує оплачуване стажування студентам інженерних спеціальностей

Один з лідерів агробізнесу України та один із найбільших українських експортерів сільгосппродукції компанія «Кернел» в рамках власної програми «Шанс» пропонує студентам четвертих-шостих курсів, які навчаються на інженерно-технічних або енергетичних спеціальностях, стажування на виробничих підприємствах. Також компанія запрошує на практику студентів сільськогосподарських спеціальностей.

Про варіанти стажувань або практики на переробних та аграрних підприємствах «Кернел» студентам Центральноукраїнського національного технічного університету розповіла менеджер освітнього проекту компанії «Кернел» Альона Талаєва.

За оцінками експертів порталу Latifundist, минулого року група «Кернел» стала беззаперечним лідером в Україні за обсягами експорту соняшникової олії. Більш того, частка продукції «Кернел» в загальносвітовому об’ємі виробництва соняшникової олії склала 8-10%. Окрім виробництва олії, компанія «Кернел» також займається вирощуванням сільгоспкультур та переробкою продукції харчової промисловості. В активах компанії десятки підприємств: агрофірми (більше 600 тис. га землі в обробці), переробні заводи, елеватори тощо. У тому числі, до складу «Кернел» входить підприємство «Кіровоградолія», яке розташоване у нашому місті.

Відповідно, компанія «Кернел» готова брати на практику студентів других-п’ятих курсів аграрних спеціальностей. Студентам інженерно-технічних або енергетичних спеціальностей четвертих-шостих курсів компанія пропонує оплачуване стажування за програмою «Кернел Шанс» із перспективами подальшого працевлаштування на виробництві.

Дана програма стартує 20 листопада 2017 року.

Як повідомила Альона Талаєва, студентам пропонується робота на одному із виробничих підприємств компанії (переробні заводи або елеватори) у містах Кропивницький, Чорноморськ (колишній Іллічівськ), Полтава на посадах інженер-механік, інженер-технолог, інженер-електрик, спеціаліст із налаштування обладнання тощо.

Кожен стажист отримує наставника, який навчатиме молодого спеціаліста. Щомісяця стажисти складають тестові завдання із теорії (у випадку провалу тестування програма стажування для такого студента завершується), також наставники оцінюють якість практичної роботи. Тобто, протягом свого стажування студент навчається. Причому, навчається на передовому інноваційному підприємстві, яке використовує сучасне обладнання та найсучасніші технології.

Стажування за програмою «Кернел Шанс» триває не більше 9 місяців. Щомісяця стажист отримує 3500 грн. «чистої» заробітної плати, якщо працює повний робочий день (при цьому студент може перейти в університеті на поєднану очно-дистанційну форму навчання за індивідуальним графіком). Але якщо студент, наприклад, має необхідність проводити в університеті більше часу, компанія готова відкоригувати його робочий графік, виплачуючи зарплату відповідно до виконаного обсягу робіт.

По завершені 9-місячної програми стажування випускники проекту «Шанс» працевлаштовуються на підприємствах компанії «Кернел».

Перший крок, необхідний для того, щоб взяти участь в програмі «Кернел Шанс», – заповнити анкету. Студенти ЦНТУ, присутні на зустрічі із представником компанії «Кернел», отримали та заповнили паперові анкети. В електронному вигляді анкету можна заповнити безпосередньо на сайті компанії в розділі «Випускникам і студентам»/програма «Кернел Шанс».

Додаткову інформацію про проходження практики та стажування на підприємствах «Кернел» можна дізнатися у Відділі щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Центральноукраїнського національного технічного університету.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.