науковці кнту виграли стипендіальні гранти кіровоградської ода

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Науковці КНТУ виграли стипендіальні гранти Кіровоградської ОДА

Вчора, 15 червня, відбулось засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців, на якому було розглянуто питання присудження премій та стипендій обласної влади молодим науковцям, аспірантам і докторантам Кіровоградських вищих навчальних закладів. У підсумку в обох номінаціях комісія визнала переможцями представників КНТУ: Кирила Щербину і Володимира Яцуна.

Як повідомляє сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації, претендентами на перемогу в конкурсі на обласну премію молодим науковцям біло троє осіб. кандидат технічних наук, асистент кафедри технології машинобудування Кіровоградського національного технічного університету Кирило Щербина, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Кіровоградської льотної академії НАУ Людмила Герасименко, кандидат географічних наук, начальник науково-дослідної частини Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Юлія Сільченко.

Як зазначив перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, роботи усіх претендентів відповідають вимогам конкурсного відбору, тому комісія розглядала наукові проекти кандидатів на премію з огляду на їхнє практичне значення для соціально-економічного розвитку області. За таким критерієм комісія присудила І премію Кирилу Щербині за розробку інструмента, який вже застосовується підприємствами сільгоспмашинобудування для механічної обробки отворів та у ремонті гідравлічної апаратури і є в рази дешевшим від імпортних аналогів.

Далі комісія визначила номінантів стипендіальної програми обласної державної адміністрації і обласної ради молодим аспірантам та докторантам Кіровоградських вищих навчальних закладів. Першу стипендію отримуватиме докторант КНТУ Володимир Яцун (спеціальність «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва») за проект з удосконалення вібраційних машин.

За інформацією Кіровоградської ОДА


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.