святковий випускний факультету економіки та менеджменту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Святковий випускний факультету економіки та менеджменту

В суботу, 2-го липня, в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбувся концерт на честь випускників 2016 року факультету економіки та менеджменту КНТУ. Почесним гостем урочистостей став випускник факультету 2003 року, член Наглядової ради КНТУ, народний депутат України Олександр Горбунов.

На думку народного депутата Олександра Горбунова, всі студенти у певній мірі поглинають енергетику своїх навчальних закладів, тому він побажав випускникам направляти свою енергетику лише на добрі справи, а також досягти усіх своїх цілей та втілити у життя усі свої амбіції. Після привітання Олександр Горбунов вручив дипломи із відзнакою найкращим випускникам факультету: Анастасії Жесан, Вікторії Гродській, Анні Криворотенко, Валентині Бойко.

Також випускників факультету економіки та менеджменту привітали проректор із наукової роботи КНТУ, професор Олександр Левченко і декан факультету економіки та менеджменту Володимир Зайченко.

Зокрема, Олександр Левченко висловив слова подяки студентам та їхнім батькам за те, що свого часу вони обрали для навчання Кіровоградський національний технічний університет, а також побажав молодим людям, щоб набуті в університеті знання обов’язково допомогли їм у житті, а прожиті у навчальному закладі роки вони завжди згадували, як найкращі роки свого життя.

Випускників-іноземців привітав керівник центру підготовки фахівців для зарубіжних країн Ігор Шепеленко.

Випускники кафедри економіки праці та менеджменту отримали грамоти та напутнє слово від патріарха економічної науки Кіровоградщини, професора Леоніда Михайловича Фільштейна, який в середині червня відзначив 90-літній ювілей. Також на сцені актової зали було відзначено випускників кафедри міжнародних економічних відносин, кафедри економіки та організації виробництва; кафедри суспільних наук та документознавства.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.