прощання із деканом фоф григорієм миколайовичем давидовим

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Прощання із деканом ФОФ Григорієм Миколайовичем Давидовим

Центральноукраїнський національний технічний університет, економічно-наукова спільнота України, громадськість Кропивницького зазнали непоправної втрати. Вчора ввечері передчасно пішов із життя один із фундаторів економічної вищої школи Кіровоградщини, декан факультету обліку та фінансів ЦНТУ, доктор економічних наук, професор Григорій Миколайович Давидов.

Григорій Миколайович Давидов – випускник Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю «Технологія машинобудування металорізальні верстати та інструменти». Працював асистентом, доцентом кафедр економіки та організації виробництва, бухгалтерського обліку. В період 1987-2002 років очолював кафедру бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності / кафедру аудиту та аналізу господарської діяльності нашого навчального закладу.

В 2002-05 роках Григорій Давидов працював деканом економічного факультету університету; з 2005 року і по теперішній час очолював факультет обліку та фінансів Кіровоградського / Центральноукраїнського національного технічного університету. Також Григорій Миколайович був професором кафедри аудиту та оподаткування ЦНТУ.

В 1992 році Григорія Давидова було обрано член-кореспондентом інженерної Академії України. В 1993 році він став одним із перших фахівців в Україні, хто отримав сертифікат аудитора.

В 2006 році Григорій Давидов захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему «Формування теоретичних основ аудиту» (спеціальність 08.06.04 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»).

Григорій Миколайович був член двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій: Д26.006.06 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана і Д 41.055.01 Одеського національного економічного університету.

Був заступником головного редактора фахового видання: «Наукові праці Кіровоградського національного технічного університету. Економічні науки»; заступником голови підкомісії науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Григорій Давидов – автор понад 250 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, серед яких – чотири монографії та 10 навчальних посібників і підручників із аудиту, обліку і аналізу тощо.

Має почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2006 р.); нагороджений знаком «Петро Могила» (2006 р.) і «Відмінник освіти України» (1998 р.), відзнакою Виконавчого комітету Кіровоградської ради «За заслуги ІІ ступеня» (2010 р.). Почесний аудитор України.

За своє професійне життя Григорій Миколайович Давидов підготував та виховав сотні економістів, які працюють в різних куточках України та світу. Одинадцять аспірантів Григорія Давидова захистили дисертації кандидата економічних наук, також Григорій Миколайович підготував одного доктора економічних наук.

Ректорат Центральноукраїнського національного технічного університету, Вчена рада ЦНТУ, професорсько-викладацький склад навчального закладу, студенти та випускники факультет обліку та фінансів висловлюють співчуття родині та близьким Григорія Миколайовича Давидова…

Офіційна панахида за деканом факультету обліку та фінансів ЦНТУ Григорієм Миколайовичем Давидовим відбудеться у вівторок, 26 червня 2018 року об 11.00 у холі Центральноукраїнського національного технічного університету.

Зранку того ж дня (26 червня) у Храмі Преподобного Афанасія Афонського, розташованому на проспекті Університетському, 26 на 101-му мікрорайоні, пройдуть заупокійна літургія (8.00) та відспівування (10.00).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.