науковці цнту в раді міністерства освіти і науки україни

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Науковці ЦНТУ в раді Міністерства освіти і науки України

Троє представників Центральноукраїнського національного технічного університету: завкафедрою автоматизації виробничих процесів, професор Сергій Осадчий; завкафедрою кібербезпеки та програмного забезпечення, професор Олексій Смірнов та завкафедрою деталей машин та прикладної механіки, професор Геннадій Філімоніхін обрано до нового складу Наукової ради Міністерства освіти і науки України.

Як відомо, МОН щорічно проводить серед закладів вищої освіти та наукових установ МОН конкурси наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, фінансування яких здійснюється за кошти держбюджету. Експертне забезпечення проведення таких конкурсів покладено на Наукову раду та Експертну раду Міністерства освіти і науки України.

На початку цього року закінчувався термін дії Наукової ради, отже восени 2018 року МОН оголосила конкурс претендентів для участі як експертів наступного строку повноважень Наукової ради МОН.

Наукова рада МОН складається із секцій за фаховими напрямами, загалом 24 секції. Усі претенденти подавали свої анкети (до 5 листопада 2018 року), після чого вже у березні 2019 року було проведено рейтингування анкет кандидатів за фаховими напрямами. Склад секцій формувався МОН на конкурсній основі з врахуванням показників наукової діяльності претендентів. До складу трьох наукових секцій обрано представників Центральноукраїнського національного технічного університету:

завкафедрою автоматизації виробничих процесів, д.т.н., професор Сергій Осадчий в складі секції «Інформатика та кібернетика» (перша каденція, особистий рейтинг – 21, прохідний бал даної секції – 16);

завкафедрою кібербезпеки та програмного забезпечення, д.т.н., професор Олексій Смірнов у складі секції «Електроніка, радіотехніка та телекомунікації» (друга каденція, рейтинг – 16 балів, прохідний бал секції – 15);

завкафедрою деталей машин та прикладної механіки, д.т.н., професор Геннадій Філімоніхін у складі секції «Механіка» (четверта каденція, рейтинг 32 бали, прохідний бал секції – 20).

 

За інформацією методично-організаційного відділу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.