студентські олімпіади та наукова конференція при кафедрі ерм. результати

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Студентські олімпіади та наукова конференція при кафедрі ЕРМ. Результати

18 квітня на базі кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» (галузь знань «Механічна інженерія», спеціальність 132 «Матеріалознавство») та зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі» (галузь знань «Аграрні науки», спеціальність 208 «Агроінженерія»), а також Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення надійності машин і обладнання. Increase of Machine and Equipment Reliability».

Учасників олімпіад та конференцій провідали проректор ЦНТУ із наукової роботи, професор Олександр Левченко; декан факультету будівництва та транспорту ЦНТУ (колишній факультет проектування та експлуатації машин) Володимир Яцун; заступник завкафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Сергій Магопець; професор кафедри експлуатації та ремонту машин Віктор Аулін.

Завдання кожної з олімпіад складались із двох частин: розв’язання тестових завдань основних фахових дисциплін та письмове вирішення творчих завдань. Крім цього, учасникам олімпіади «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» пропонувалось – за бажанням та в рамках окремого заліку – взяти участь в практичному конкурсі за спеціальністю: виконати зварювання деталей електродуговим способом в лабораторії кафедри ЕРМ.

Переможці та призери ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності

«Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій»

І місце – Максим Ткаченко (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка);

ІІ місце – Роман Поліщук (Хмельницький національний університет), Василь Вербицький (Центральноукраїнський національний технічний університет), Василь Юрків (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), Євгеній Захаров (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»), Микола Котов (Запорізький національний технічний університет), Роман Пишний (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя), Олексій Тарасов (Приазовський державний технічний університет);

ІІІ місце – Роман Ференчук (Дніпровський державний аграрно-економічний університет), Руслан Гарбуз (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Олег Підлужний (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя), В’ячеслав Красносьолов (Миколаївський національний аграрний університет), Олександр Літостанський (Таврійський державний агротехнологічний університет), Артем Хватов (Житомирський агротехнічний коледж), Євгеній Яненко (Житомирський національний агроекологічний університет), Данила Харченко (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського), Дмитро Заморій (Криворізький державний педагогічний університет).

Переможці та призери ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності

«Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі»

І місце – Єлизавета Антощенко (Центральноукраїнський національний технічний університет);

ІІ місце – Юлія Вєтушка (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова), Іван Слатов (Луцький національний технічний університет), Марія Воловиченко (Харківський національний автомобільно-дорожній університет), Владислав Жук (Вінницький національний технічний університет), Володимир Плотиця (Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя), Тетяна Юшкевич (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка), Юлія Піщалюк (Національний університет водного господарства та природокористування);

ІІІ місце – Тарас Грачов (Центральноукраїнський національний технічний університет), Ярослав Матушевський (Житомирський агротехнічний коледж), Максим Калініч (Дніпровський державний аграрно-економічний університет), Олексій Бугайов (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського), Ярослав Кльова (ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»), Віталій Коркішка (Миколаївський національний аграрний університет), Андрій Оліфіренко (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Олександр Плющаков (Таврійський державний агротехнологічний університет), Вадим Балаболов (Житомирський національний агроекологічний університет).

За результатами конкурсу доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Підвищення надійності машин і обладнання. Increase of Machine and Equipment Reliability» дипломами відзначено роботи наступних учасників:

І місце – Едуард Синдецький (Приазовський державний технічний університет), Василь Юрків (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), Микита Наполов (Центральноукраїнський національний технічний університет), Валерія Муковоз (Харківський національний технічний університет імені Петра Василенка), Віталій Чернега (Вінницький національний технічний університет), Юлія Піщалюк (Національний університет водного господарства та природокористування);

ІІ місце – Євгеній Захаров (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»), Юлія Костюченко (Ніжинський агротехнічний інститут ВП НУБіП України), Артем Хватов (Житомирський агротехнічний коледж), Андрій Романчук (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), Михайло Петровський (Центральноукраїнський національний технічний університет), Тетяна Юшкевич (Харківський національний технічний університет імені Петра Василенка), Максима Ткаченка (Харківський національний технічний університет імені Петра Василенка),

ІІІ місце – Валентин Снісаренко (Автотранспортний коледж «Криворізький національний університет»), Ярослав Матушевський (Житомирський агротехнічний коледж), Леонід Мельник (Автотранспортний коледж «Криворізький національний університет»), Максим Савчук (Автотранспортний коледж «Криворізький національний університет»), Максим Комісаренко (Центральноукраїнський національний технічний університет), Сергій Криницький (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Руслана Коваль (Вінницький національний технічний університет), Дмитро Заморій (Криворізького державного педагогічного університету), Валерію Батій (Харківський національний технічний університет імені Петра Василенка), Микола Котов (Національний університет «Запорізька політехніка»), Ігор Лукашук (Центральноукраїнський національний технічний університет).

Фотографії студентських олімпіад та науково-практичної конференції можна переглянути на сторінках ЦНТУ у соціальних мережах.

За матеріалами кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.