набір на курси підготовки енергоаудиторів для ду «фонд енергоефективності»

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Набір на курси підготовки енергоаудиторів для ДУ «Фонд енергоефективності»

Центральноукраїнський національний технічний університет запрошує слухачів на курс професійної підготовки енергоаудиторів, який проходитиме 19-20 листопада 2019 року. Проект здійснюється у співпраці з державною установою «Фонд енергоефективності» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit, GIZ).

Нагадаємо, в ЦНТУ на базі кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту працює Центр з енергозбереження, енергоменеджменту та консалтингу. Відповідно до угоди між ЦНТУ та Державним агентством з енергоефективності, Центр з енергозбереження, енергоменеджменту та консалтингу має право здійснювати навчання та проводити професійну атестацію енергоаудиторів: фахівців із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем.

Перший випуск спеціалістів з енергоаудиту, що склали іспити на базі Центру з енергозбереження, енергоменеджменту та консалтингу ЦНТУ, відбувся в травні 2019 року.

Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit реалізує проект підтримки державної установи «Фонд енергоефективності» – курс професійної підготовки енергоаудиторів для подальшої їх роботи з Фондом енергоефективності.

Програма навчання розрахована на підготовку висококваліфікованих та компетентних енергоаудиторів в Україні, які зможуть підготувати технічний та економічний аналіз будівлі, видавати сертифікати енергоефективності для будівель відповідно до законодавства України, сприяти об’єднанням співвласників житла в підготовці необхідних заяв та документів для роботи з Фондом енергоефективності України.

Навчання проводитимуть викладачі ЦНТУ, що мають досвід викладання спеціальних дисциплін з термічної модернізації будівель, є сертифікованими енергоаудиторами, пройшли спеціальний курс навчання для тренерів в рамках проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності» та програми екологічних реформ (S2I) за підтримки Федерального міністерства довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU).

Крім цього, окремі питання курсу викладатимуть тренери, запрошені за підтримки GIZ, які мають практичний досвід модернізації інженерних систем будівель, виготовлення енергетичних сертифікатів тощо.

Комплексний курс тривалістю дев’ять днів містить:

- лекції на спеціальну тематику (будівельна фізика, сертифікація енергетичної ефективності будівель, інженерні системи будівель, економічна оцінка заходів з термомодернізації);

- практичні питання щодо проходження енергоаудиту та впровадження заходів з термомодернізації будівель; - приклади розрахунків енергоспоживання будівлі;

- роботи в групах/домашні завдання з розрахунками;

- тестування зі спеціальних питань енергоаудиту будівель для підтвердження рівня кваліфікації слухачів;

- небезпечні матеріали, вимірювання та перевірка, фінансування заходів з термомодернізації;

- приклади розрахунків складових енергетичного сертифікату будівлі;

- характерні особливості роботи Фонду енергоефективності України з об’єднаннями співвласників житла;

- іспит.

Вартість навчання залежить від кількості слухачів в групі та в середньому становитиме 3500-4000 грн з одного слухача за комплексний курс. Термін проведення навчального курсу з 19 листопада по 29 листопада 2019 року.

Для реєстрації на курс професійної підготовки енергоаудиторів необхідно до 14.11.2019 заповнити форму за посиланням.

Після проходження курсів є додаткова можливість здати іспит та отримати кваліфікаційні атестати на право обстеження інженерних систем та/або сертифікації енергетичної ефективності будівель.

За додатковою інформацією можна звертатися до секретаря атестаційної комісії ЦНТУ з підготовки та атестації енергоаудиторів Катерини Петрової. Телефон: (066) 612-7341; e-mail: audit.kntu@gmail.com.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.