нагородження спортсменів цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Нагородження спортсменів ЦНТУ

25 листопада на початку засідання Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету ректор навчального закладу, професор Михайло Черновол нагородив за спортивні досягнення грамотами, подяками, дипломами, кубками студентів та викладачів університету.

Зокрема, відзначені студенти ЦНТУ, які в складі команд «BioTexCom-КНТУ» та «BioTexCom-СДЮШОР» виграли золоті та бронзові медалі чемпіонату України з бейсболу 2019 року; золоті та срібні медалі розіграшу Кубку України з бейсболу 2019 року; виграли чемпіонат України з бейсболу у віковій групі U23 та виступали на чемпіонаті Європи U23; виступали на європейському бейсбольному турнірі «Кубок С.Е.В.»:

Владислав Косенко (група ЕП 16, факультет економіки та менеджменту); Олексій Савченко (група КІ 17, механіко-технологічний факультет); Єгор Любченко (група АГ 17-1, агротехнічний факультет); Кирило Рогач (СІ 14, факультет автоматики та енергетики); Андрій Бойко (КМ 18, факультет автоматики та енергетики).

Крім цього, головний тренер команди «BioTexCom-КНТУ», доцент кафедри фізичного виховання ЦНТУ, Заслужений тренер України з бейсболу Юрій Бойко нагороджений подякою ректора та почесною грамотою Національного олімпійського комітету України. Тренер бейсбольних команд, доцент кафедри фізичного виховання ЦНТУ, Заслужений тренер України з бейсболу Руслан Дейкун нагороджений подякою ректора та подякою НОК України.

Грамотою ректора ЦНТУ відзначені:

дворазовий чемпіон України з бойового дзюдо, бронзовий чемпіон світу з бойового Дзю-Дзюцу (Combat Ju-Jutsu), магістрант групи МЕ 18 Зск, факультету економіки та менеджменту Рустам Рахманкулов.

чемпіон світу з бойового Дзю-Дзюцу серед молоді та бронзовий призер чемпіонату світу серед дорослих, студент групи БІ 17 факультету будівництва та транспорту Богдан Прозоров.

призери чемпіонату України з легкої атлетики: Олег Тикул (група ЕЕ 18, факультет автоматики та енергетики); Руслана Борса (група АГ 18-М, агротехнічний факультет); Юлія Каракіча (група АГ 16-1, агротехнічний факультет).

(Тренер студентів-легкоатлетів старший викладач кафедри фізичного виховання ЦНТУ Володимир Савченко нагороджений подякою ректора та подякою НОК України).

бронзовий призер чемпіонату світу з карате, володар Кубку України, студент групи АГ 18-1 агротехнічного факультету Юсіф Ейвазов.

Також ректор Центральноукраїнського національного технічного університету вручив нагороди переможцям та призерам спартакіади серед студентських команд факультетів ЦНТУ 2019/20 навчального року.

Відповідні дипломи та кубки отримали декани агротехнічного факультету (І місце спартакіади), факультету автоматики та енергетики (ІІ місце), факультету будівництва та транспорту (ІІІ місце).

За підготовку команд-призерів до спартакіади грамотами ректора ЦНТУ нагороджені відповідальні за вищезазначені факультети викладачі кафедри фізичного виховання: Володимир Савченко, Вікторія Махно, Олексій Остроухов.

Більше фотографій в альбомі на сторінках ЦНТУ в соціальних мережах.

За інформацією кафедри фізичного виховання ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.