дільниці для голосування відкрито

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Дільниці для голосування відкрито

18 листопада о 9 ранку розпочалися вибори ректора Центральноукраїнського національного технічного університету. Голосування відбувається на трьох дільницях: у ЦНТУ, а також у Кропивницькому інженерному фаховому коледжі ЦНТУ та у Світловодському політехнічному фаховому коледжі ЦНТУ. Віддати свій голос за одного із кандидатів можна буде до 15.00.

Як повідомлялось раніше, право голосу на виборах ректора ЦНТУ мають:

а) усі штатні наукові, науково-педагогічні й педагогічні працівники навчального закладу.

б) представники з числа інших штатних працівників університету, яких було обрано шляхом проведення прямих таємних виборів.

в) представники з числа студентів, аспірантів та докторантів університету, яких обрали студенти, аспіранти та докторанти шляхом прямих таємних виборів.

У виборах беруть участь сім кандидатів:

В приміщенні ЦНТУ голосування триває на виборчій дільниці, яка знаходиться в аудиторії №100 навчального корпусу №1. Для голосування при собі обов’язково потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт, студентський квиток, залікова книжка та ін.) і, бажано, власну ручку. Обов’язкова наявність захисної маски! Також під час голосування потрібно дотримуватися соціальної дистанції.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.