весняний семестр починається у перший день весни: протиепідемічні вимоги

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Весняний семестр починається у перший день весни: протиепідемічні вимоги

1 березня 2021 року студенти Центральноукраїнського національного технічного університету повертаються до аудиторних занять згідно графіку освітнього процесу. В Кіровоградській області зараз діє базовий для України «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, який диктує певні правила поведінки та встановлює відповідний режим безпеки у навчальному закладі.

При «жовтому» рівні небезпеки дозволено відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб.

Але відвідування закладів освіти буде заборонене у тому випадку, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом із підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуватиме понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Адміністрація Центральноукраїнського національного технічного університету звертається до усіх студентів, викладачів, співробітників ЦНТУ із проханням приходити до університету у засобах індивідуального захисту (медичних масках, респіраторах, захисних масках).

Допуск здобувачів вищої освіти до занять здійснюватиметься після вимірювання температури безконтактним термометром.

Під час проведення занять в аудитори студенти можуть не використовувати засоби індивідуального захисту, проте під час пересування приміщенням університету використання захисних масок є обов’язковим.

Як і минулого року, в аудиторіях ЦНТУ проводитиметься посилена санітарна обробка. На входах до університету, як і раніше, розміщено дезінфікуючі засоби; у місцях загального користування встановлені контейнери для збору використаних засобів індивідуального захисту.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.