ловись рибко, у «сосновому гаю», велика й маленька

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Ловись рибко, у «Сосновому гаю», велика й маленька

У нашому університеті є конкурси «Кращий викладач», «Кращий наставник академічної групи», а тепер буде ще й конкурс «Кращий рибалка ЦНТУ». Профком викладачів та співробітників, разом із адміністрацією навчального закладу, організовують перший університетський чемпіонат зі спортивної риболовлі. Він проходитиме на базі відпочинку «Сосновий гай» у суботу, 2 жовтня. Докладніше про умови змагань.

Як розповів голова профкому викладачів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету Дмитро Голуб, розмови про університетський чемпіонат із рибної ловлі ходили давно. Чимало викладачів та співробітників нашого навчального закладу захоплюються риболовлею, є навіть учасники професійних змагань із риболовлі. Час від часу виникало питання, чому б не провести такий конкурс серед викладачів ЦНТУ? Натхненні ажіотажем и популярністю відпочинку у відновленій базі «Сосновий гай», профком та адміністрація ЦНТУ вирішили започаткувати в університеті новий конкурс оздоровчого спрямування: «Кращий рибалка ЦНТУ».

NB: повний регламент конкурсу із детальним описом правил можна завантажити із сайту університету за посиланням.

Змагання стартують о 9 ранку суботи, 2 жовтня. До цього часу учасники матимуть можливість підготувати собі місце риболовлі, їм потрібно буде зареєструватися, пройти процедуру жеребкування тощо. Фактично турнір розпочинатиметься о 7 ранку. Але залікові години – з 9.00 до 12.00.

Потім – зважування уловів. Переможе учасник, який набере найбільше балів в залежності від ваги улову. Загалом, у конкурсі передбачено три призові місця, а за призові місця – винагорода (суми вказані в регламенті).

Ловити можна буде, максимум, на дві вудки: одна – фідерна, одна – поплавкова. Дві вудки різного типу на одного учасника – це одна з вимог професійних заходів спортивної риболовлі, за порадою співробітників університету, які брали участь у професійних змаганнях, таку саму норму прописали в регламенті конкурсу «Кращий рибалка ЦНТУ».

Наживка та прикормка – на вибір учасника, типи та кількість не обмежуються.

За словами місцевих рибалок, у Дніпрі біля базу відпочинку «Сосновий гай», зазвичай, ловиться карась, плотва, окунь, судак, інколи попадається лящ.

До речі, організатори змагання «Кращий рибалка ЦНТУ» планують весь улов випускати назад до водойми. Все ж таки у нас буде чемпіонат зі спортивної риболовлі.

Хто може взяти участь у конкурсі? Будь-який викладач чи співробітник Центральноукраїнського національного технічного університету.

Добиратися до місця проведення змагання учасники мають самостійно (бажано це зробити ще у п’ятницю, щоб встигнути оглянути берег та підібрати собі місце риболовлі).

Профком викладачів та співробітників ЦНТУ надає учасникам змагань безкоштовне проживання на базі «Сосновий гай», але лише членам профспілки. Це не дискримінація тих, хто не належить до профспілки, це додержання статуту організації – за статутом профком має право компенсувати витрати лише членам профспілки. Не членам профспілки доведеться оплатити ночівлю на базі (приблизно 100 грн з людини).

Подати заявку на участь у конкурсі «Кращий рибалка ЦНТУ» можна до 28 вересня (до чергового засідання профкому) в кабінеті №218, де знаходиться офіс профспілки викладачів та співробітників ЦНТУ, або за телефоном (066) 516-80-74 (Дмитро Голуб).

Зверніть увагу, участь у конкурсі можлива лише за умови попередньої реєстрації!

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.