«приватбанк» знов допомагає університету

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


«ПриватБанк» знов допомагає університету

Кіровоградське регіональне управління ПАТ КБ «ПриватБанк» надає Центральноукраїнському національному технічному університету благодійну допомогу, яка буде використана на ремонт покрівлі читальної зали бібліотеки навчального закладу. Фінансова допомога – один із прикладів багаторічної та багатовекторної співпраці ЦНТУ із «ПриватБанком».

Студенти економічних спеціальностей ЦНТУ проходять у «ПриватБанку» практику та стажування; на базі банківської установи відбуваються навчальні семінари-тренінги для викладачів та студентів ЦНТУ, представники банку беруть участь у наукових конференціях, ярмарках вакансій, які проводяться в ЦНТУ. Не кажучи вже про те, що у «ПриватБанку» працює багато випускників нашого навчального закладу.

Крім того, чимало викладачів, співробітників та студентів ЦНТУ відкрили зарплатні чи стипендіальні рахунки саме у «ПриватБанку».

Традиційно напередодні та на початку нового навчального року співробітники банківських установ Кропивницького проводять зустрічі із викладачами та студентами – пропонують карткові продукти свого банку. Цього року під час зустрічі із ректором ЦНТУ представники Кіровоградського регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк» сказали, що можуть надати навчальному закладу благодійну допомогу. Університет офіційно звернувся до банку із листом про допомогу, де запропонував цільове призначення цих коштів – ремонт покрівлі читальної зали бібліотеки.

Цього тижня Центральноукраїнський національний технічний університет та філія «Кіровоградське регіональне управління ПАТ КБ «ПриватБанк» підписали договір про надання цільової благодійної допомоги. Кошти вже поступили на банківський рахунок навчального закладу, незабаром почнеться ремонт покрівлі бібліотеки.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.