10 модулів протидії корупції та забезпечення доброчесності

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


10 модулів протидії корупції та забезпечення доброчесності

Як повідомлялось раніше, Центральноукраїнський національний технічний університет успішно пройшов конкурсний відбір на виконання державного замовлення з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у питаннях запобігання корупції та забезпечення доброчесності. Курси підвищення кваліфікації за цією програмою для представників семи установ Кіровоградщини стартували в нашому навчальному закладі на початку листопада на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності.

Конкурс на проведення відповідних курсів підвищення кваліфікації оголошувало Національне агентство України з питань державної служби. ЦНТУ вже має досвід організації навчання у магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», а також курсів підвищення кваліфікації державних службовців на замовлення Національного агентства України з питань державної служби.

Курси підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності складаються із десяти модулів (чотири – обов’язкові, шість модулів – на вибір) за такою тематикою:

– державна політика України у сфері запобігання корупції;

– формування та реалізація національної антикорупційної політики в умовах глобалізації;

– корупційні ризики в діяльності державних службовців;

– оновлення влади та антикорупційна реформа;

– превентивні антикорупційні механізми: види та порядок застосування;

– громадський контроль як засіб запобігання корупції;

– організація та порядок проведення спеціальної перевірки щодо державних службовців;

– антикорупційне законодавство України;

– електронне декларування як складова попередження корупційних проявів в діяльності державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування;

– етика державного службовця та працівника органів місцевого самоврядування як засіб запобігання корупції.

Навчання здійснюється на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету. До викладання програми курсів залучені представники ЦНТУ: проректор з наукової роботи, професор Олександр Левченко; професор кафедри ЕМКД Юрій Малаховський; доценти кафедри ЕМКД Оксана Сторожук, Тетяна Грінка, Костянтин Фомічов. Також на цих курсах викладає начальник Міжрегіонального управління національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька.

Слухачами курсів підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності є працівники Кропивницької міської ради, Управління державної служби якості освіти у Кіровоградській області, Головного управління статистики у Кіровоградській області, Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, Господарського суду Кіровоградської області, Кропивницької митниці, Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області.

Навчання за програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності» здійснюється у формі лекцій, тренінгів, практичних семінарських занять, а також у формі ділової гри та розв’язання типових прикладів, завдань та методів. По завершенні повного курсу навчання учасники проходитимуть письмове кваліфікаційне тестування.

За інформацією кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.