лекція фахівців «імперії-агро» для студентів-агрономів

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Лекція фахівців «Імперії-Агро» для студентів-агрономів

В рамках співпраці між Центральноукраїнським національним технічним університетом та агропромисловою компанією «Імперія-Агро» на кафедрі загального землеробства ЦНТУ відбулась відкрита лекція на тему «Відродження української селекції – гібриди нового покоління…».

Як повідомлялось раніше, наприкінці вересня було укладено меморандум про співробітництво щодо спільної навчальної, практичної та наукової роботи між Кіровоградським національним технічним університетом та компанією «Імперія-Агро». Зокрема, як повідомив тоді керівник корпоративного університету компанії «Імперія-Агро» Олександр Лісов, організація планує провести для студентів спеціальності «Агрономія» цикл лекцій на теми, пов’язані із сучасними тенденціями в аграрній сфері: в галузі насіння, добрив, засобів захисту рослин тощо.

Минулого тижня представники компанії «Імперія-Агро» прочитали студентам кафедри загального землеробства лекцію «Відродження української селекції – гібриди нового покоління bestcorn». Кафедра загального землеробства вдячна фахівцям компанії «Імперія-Агро» Олександру Лісову, Ірині Чорній (до речі, випускниці нашої кафедри) і Василю Сойченко за організацію заходу, під час якого студенти отримали можливість поспілкуватись із практикуючими спеціалістами та отримати нові цікаві знання.

За інформацією кафедри загального землеробства ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.