гранти юнісеф на вирішення освітніх проблем громад

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Гранти ЮНІСЕФ на вирішення освітніх проблем громад

Учора представники ГО «Задзеркалля» презентували студентам Центральноукраїнського національного технічного університету міжнародний рух ЮНІСЕФ UPSHIFT та запросили студентську молодь нашого навчального закладу взяти участь у конкурсі інноваційних проектів програми UPSHIFT. Команди-переможці конкурсу отримають грант до 75 тис. гривень на впровадження своїх проектів. Дедлайн заявок – 23 вересня.

UPSHIFT – це міжнародна програма ЮНІСЕФ (дитячого фонду ООН), яка реалізується у понад 40 країнах світу. Один з напрямів діяльності програми – впровадження та фінансування соціальних інновацій. Програма пропонує молодим людям визначати проблеми своїх громад та пропонувати інноваційні шляхи вирішення цих проблем. Загалом реалізується дві цілі: молодь розвиває свої навички, а громади отримують переваги від вирішення частки їхніх проблем.

ГО «СКЦ «Задзеркалля» – це українська неурядова громадська організація, яка реалізує програму UPSHIFT на Кіровоградщині, Львівщині та Житомирщині.

Проректор з наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко та декан економічного факультету ЦНТУ, професор Наталія Шалімова також завітали на презентацію програми ЮНІСЕФ UPSHIFT та закликали студентів активніше долучатися до програми. На думку Олександра Левченка, участь у проекті зробить життя студентів більш насиченим, більш цікавим, але найголовніше – допоможе студентській молоді здобути нові компетенції. У сучасному світі майже 80% успіху людини залежать від рівня її soft skills, якраз робота над громадськими проектами, подібними до UPSHIFT, допомагає добре розвинути soft skills навички. Крім цього, участь у міжнародних громадських проектах може стати однією з переваг резюме молодого фахівця.

За словами доцента кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Ольги В’юник, завдяки участі у програмі ЮНІСЕФ UPSHIFT студенти нашого університету зможуть отримати додаткові знання та навички управління проектами, навички розробки проектів, певні комунікативні навички, навички роботи в команді тощо.

Що пропонують студентській молоді ГО «СКЦ «Задзеркалля» та UPSHIFT?

Цього року конкурс проектів присвячено темі навчання. Останні декілька років освітній процес в Україні значно ускладнився через пандемію COVID-19 та через воєнні дії. UPSHIFT пропонує учасникам програми пошукати відповіді на актуальні виклики в освітньому процесі: як зробити процес навчання в громадах більш безпечним, цікавим та якісним.

До участі в UPSHIFT запрошуються команди з Кіровоградської області у складі трьох-п’яти учасників віком від 14 до 24 років.

До речі, не обов’язково вже зараз мати готове рішення – командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, й потім експериментувати та шукати шляхи вирішення цієї проблеми під час тренінгів.

Форму для реєстрації можна знайти за посиланням https://forms.gle/ry93mzKyrMYLuoZz6

Дедлайн прийому заявок: 23 вересня 2022 року.

Більше інформації можна знайти в соціальних мережах виконавців програми: https://t.me/upshiftcommunity, https://t.me/zadzerkallya, сторінки у Фейсбук та Інстаграм.

Електронна пошта promolodua@gmail.com

 


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.