курси англійської мови для вступу до магістратури

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Курси англійської мови для вступу до магістратури

Навесні в ЦНТУ планували запустити курси англійської мови для підготовки абітурієнтів магістратури до складання влітку ЗНО з англійської мови. Вже була сформована група слухачів, але пандемія та карантин не дозволили навіть розпочати курси. В новому навчальному році курси із підготовки до «магістерського» ЗНО з іноземної мови працюватимуть у комбінованому стаціонарно-дистанційному режимі.

Як відомо, із 2020 року, відповідно до Концепції розвитку англійської мови в університетах, для вступу до магістратури за переважною більшістю спеціальностей потрібно скласти іспит на рівень володіння англійською мовою в форматі зовнішнього незалежного оцінювання. (До речі, з 2023 року ЗНО з англійської планують впровадити вже при вступі до бакалавріату.)

Прагнення університету допомогти своїм студентам у вивченні іноземної мови абсолютно зрозуміле. «Переважна більшість студентів вивчають англійську на першому-другому курсах, дуже мало спеціальностей, де освітньою програмою передбачено вивчення англійської на третьому або четвертому курсах, – говорить завідувач кафедри іноземних мов ЦНТУ, доцент Валерій Миценко. – Для того, щоб допомогти студентам підготуватися до Єдиного вступного іспиту з іноземної мови, ми ще весною планували організувати курси підготовки до ЗНО: три місяці занять по шість годин на тиждень. Тоді вже була сформована група, але карантин завадив розпочати роботу. Зараз ніхто не знає, за яким графіком університет буде навчатися через два місяці, тому ми хочемо запропонувати комбіновані денно-дистанційні підготовчі курси: це консультації із викладачами та навчальний курс на платформі дистанційної освіти ЦНТУ на базі Moodle.

Для того, щоб надати нашим студентам більше можливостей готуватися до ЗНО з іноземної мови самостійно або в групах, ми створюємо курс на платформі Moodle, який міститиме рекомендації, інструкції та приклади виконання тестів Єдиного вступного іспиту з іноземної мови, які, до речі, дуже схожі на міжнародні тести з англійської мови.

Крім курсів на платформі дистанційної освіти Moodle, викладачі нашої кафедри два рази на тиждень проводитимуть консультації (скоріш за все, після третьої-четвертої пари), такі собі міні-заняття, коли студент може задати свої питання щодо тестів ЗНО.

Ми вже маємо певний досвід консультаційної підготовки до ЗНО з англійської мови для вступу до магістратури. Весною, коли ми з-за карантину не встигли розпочати стаціонарні курси, декілька студентів працювали з викладачами індивідуально через пошту та месенджери. Загалом провели близько 10 індивідуальних занять. В результаті ці студенти успішно здали ЄВІ з англійської мови. А згідно статистики, минулого року в цілому по Україні ЗНО з англійської не здав кожен третій вступник до магістратури».

Окремої додаткової реєстрації на курси англійської мови для підготовки із ЗНО до магістратури на сайті дистанційної освіти ЦНТУ на базі Moodle не потрібно. Будь-який студент ЦНТУ, який вже має логін та пароль сайту дистанційної освіти, може записатись на курс та вивчати його. Консультації із викладачами кафедри іноземних мов ЦНТУ щодо даного курсу проходитимуть по понеділках та середах (13.20) в аудиторії 318.

За інформацією кафедри іноземних мов ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.