цнту зможе надати викладачів та лабораторії для занять міжшкільного ресурсного центру

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


ЦНТУ зможе надати викладачів та лабораторії для занять міжшкільного ресурсного центру

Заступник міського голови Кропивницького Сергій Колодяжний та начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко відвідали Центральноукраїнський національний технічний університет та ознайомились із лабораторною базою нашого навчального закладу. Представників мерії цікавило, які заняття чи гуртки можна було б проводити в університеті для школярів обласного центру.

В ЦНТУ Сергію Колодяжному та Ларисі Костенко продемонстрували:

– навчальну лабораторію інноваційних методів діагностики стану ґрунтів та рослин – лабораторію та «Експертний центр» рамках програми ЕРАЗМУС+ UniClaD (кафедра загального землеробства, кафедра економіки, менеджменту та комерційної діяльності);

– лабораторію трибології та надійності машин; лабораторію сучасних конструкцій автомобілів та тракторів; лабораторію логістики (кафедра експлуатації та ремонту машин);

лабораторію-музей електроенергетики; лабораторію LED освітлення (кафедра електротехнічних систем та енергетичного менеджменту);

– лабораторію мікропроцесорної техніки, лабораторію автоматизації технологічних процесів, лабораторію відновлювальних джерел енергетики (кафедра автоматизації виробничих процесів);

– лабораторію мехатроніки, лабораторію робототехніки та 3D друку, лабораторію комп’ютерної конструкторсько-технологічної підготовки виробництва (кафедра машинобудування, мехатроніки і робототехніки).

лабораторію «Research and Development», лабораторію кібербезпеки (кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення).

Головна ідея візиту – отримати інформацію про лабораторну базу ЦНТУ та обговорити із керівництвом нашого навчального закладу варіанти співпраці зі школами обласного центру.

Як відомо, весною 2021 року у Кропивницькому створено новий міжшкільний ресурсний центр – багатопрофільний кабінет трудового навчання, розрахований на учнів 7-9-х класів восьми шкіл міста. На базі МРЦ відкрито швейну, слюсарно-столярну майстерні, кулінарну лабораторію та кабінет ІТ-технологій з 3D принтером.

Начальницю управління освіти міської ради Ларису Костенко цікавило, які досліди, лабораторні заняття чи експерименти для школярів можна було б проводити в навчальних лабораторіях ЦНТУ. Чи могли б викладачі ЦНТУ проводити майстер-класи в міжшкільному ресурсному центрі? Як організувати в ЦНТУ більше технічних гуртків для школярів, що цікавляться точними науками? Чи можна проводити в ЦНТУ семінари для директорів та вчителів шкіл на тему профорієнтації школярів?

Мета такої співпраці – донести до школярів інформацію про можливості університетів Кропивницького, зацікавити та заохотити школярів поступати на навчання до університетів нашого обласного центру.

Більше фотографій можна знайти на сторінках ЦНТУ у соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Адреса: пр. Університетський,8
Проїзд маршрутними таксі № 150, 113, 116-А, 284-A, 274
до зупинки "Університет".
Наше розташування
Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66

© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.